Webové stránky používají cookie pro uchování dat. Potvrďte prosím souhlas s použitím cookie.

 

Hra Overwatch PC


Overwatch dosáhl 30 miliónu prodaných licencí. Proč je tolik populární?

Vloženo: 12.06.2017
Hry od Blizzardu vždy patřily k tomu nejlepšímu. Firma nedávno ohlásila, že Overwatch již překročil 30 miliónu prodaných licencí. To je výborný úspěch. Proč se této střílečce tolik daří?
Overwatch dosáhl 30 miliónu prodaných licencí. Proč je tolik populární? zdroj: youtube.com
Hry od Blizzardu vždy patřily k tomu nejlepšímu. Firma nedávno ohlásila, že již překročila 30 miliónu prodaných licencí.To je výborný úspěch. Proč se této střílečce tolik daří?

Na otázku si snadno odpovíte, pokud si hru též koupíte a zahrajete. Zjistíte, že je neuvěřitelně hratelná.
Před každým zápasem máte na výběr z více než dvacítky postav. Poznat každou postavu do hloubky, aby se se s ní dalo úspěšně hrát, také nějaký čas zabere. Nutno říct, že toto zkoumání a objevování je neuvěřitelně zábavné.
Když se Vám podaří raketou sestřelit protihráče z oblohy. Když srazíte celou skupinu protihráčů tlakovou vlnou z útesu. Když nepřítele zmrazíte a pak mu ji napálíte mezi oči. Takových okamžiků zažijete celou řadu.

Každá postava nabízí možnosti, jak se soupeřem zamést. Hra nabízí asi dvacítku map, několik odlišných scénářů jako útočit nebo bránit bod na mapě. Posouvat nebo bránit v posunu nákladu.
Když odehrajete dostatečné množství hodin, postupně pochopíte, jak je tento systém soupeření dobře propracovaný a vyvážený.
Například, když posunuje náklad a útočíte, máte zpočátku výhodu bližšího bodu oživení, než soupeř který brání. Pokud tedy této výhody úspěšně v posunu nákladu využijete, tak se Vám výhoda s Vaším postupem mapou postupně zmenšuje. V závěru se dostane do výhody bránící tým a je mnohem těžší i dobře rozehraný duel dokončit. Ne zřídkakdy prohrajete třeba jen o jeden metr.

Napadne Vás, že se Overwatch stane po delší době monotónní a nudný. Vždyť známe takové online střílečky, které Vás rychle chytnou A po chvíli pustí. Čekal jsem kdy se to stane i mně v případě Overwatch . Sám jsem překvapen, že zatím nikoliv.
Proč tedy Overwatch vydrží dlouho bavit. Rozhodně velké množství postav, pestré mapy, dobře rozložené úkoly, skvělá hratelnost. Prostě celé to do sebe dobře zapadáPřihlášení k odběru nových informací o Overwatch na webu herniblog.cz
Zadejte emailovou adresu:
 Sdílejte příspěvek Hra Overwatch PC

Autor příspěvku:    Pavel Horák


Komentář k Overwatch dosáhl 30 miliónu prodaných licencí. Proč je tolik populární?

Overwatch je opravdu super. Hra stále baví. Level 90.
Komentář k příspěvku Overwatch dosáhl 30 miliónu prodaných licencí. Proč je tolik populární?
počet hlasů: 186     To se mi líbí


Přidat komentář - Hra Overwatch PC

Další Hry - Herní novinky


Novinky PC, PS4, XBOX
Autor: Pavel Horák
Komentáře: 0
Do akční střílečky Overwatch přibude slečna jménem Brigitte Lindholm... celý článek
Novinky PC, PS4, XBOX
Autor: Pavel Horák
Komentáře: 0
Na BlizzConu odhalil Blizzard další hratelnou postavu do hry Overwatch... celý článek
Novinky PC, PS4, XBOX
Autor: Pavel Horák
Příští týden budete moci hrát Overwatch zdarma... celý článek
Novinky PC, PS4, XBOX
Autor: Pavel Horák
Výborná online střílečka slaví rok od uvedení. K tomuto výročí se hra otevře pro všechny hráče na několik dní zdarma. Pokud jste si hru Overwatch ještě nekoupili, máte příležitost si tuto skvělou hru zdarma vyzkoušet... celý článek
Novinky PC, PS4, XBOX
Autor: Filip Vrána
Anthem se může pochlubit nádherným otevřeným světem s RPG prvky... celý článek
Video PC, PS4, XBOX
Autor: Pavel Horák
Komentáře: 0
Vývojáři z Slightly Mad Studios nám prozradili datum vydání hry a samozřejmě nás také lákají na novou ukázku ze hry... celý článek